جام جهانی
جام جهانی

همکاری بین‌اسپورت (beIN Sports) و توییتر قبل از شروع جام جهانی ۲۰۲۲

مقدمه

بین‌اسپورت (beIN SPORTS) روز دوشنبه از همکاری جدید خود با توییتر برای به اشتراک گذاشتن محتوای فوتبالی شخصی‌سازی شده، در سراسر بزرگترین رویداد فوتبال جهان، یعنی جام جهانی۲۰۲۲، خبر داد.

بین‌اسپورت قرار است محتوا را به طور انحصاری برای مخاطبان هر منطقه در توییتر با برجسته کردن مهمترین لحظات در طول رقابت، منتشر کند. همچنین از طریق حمایت‌های مالی “Twitter Amplify” فرصت‌هایی برای ارتباط برندها و بازاریابان در این فضا ارائه می‌دهد. با ادامه این مطلب از برد نیوز همراه باشید.

ویژگی‌های محتوای بین‌اسپورت

بین‌اسپورت که پخش کننده رسمی جام جهانی فوتبال در سراسر منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا می‌باشد، هر مسابقه را با کلیپ‌هایی تصویری، شامل یک خلاصه بازی و تجزیه و تحلیل درون استودیویی که توسط کارشناسان فوتبالی انجام می‌شود، پوشش خواهد داد.

فیصل محمود الرئیسی، مدیر دیجیتال در beIN MENA گفت:” تیم‌های خبری با استعداد ما به‌عنوان یکی از پخش‌کننده‌های رسمی پیشرو جام جهانی ۲۰۲۲ در منطقه، شب و روز تلاش خواهند کرد تا بهترین محتوا و تحلیل‌ها را با استفاده از آخرین فناوری‌های روز ارائه دهند، تا تجربه هر فرد فوق‌العاده باشد.”

وی افزود: “ما خوشحالیم که برای این رویداد تاریخی با توییتر همکاری می پ‌کنیم تا هر کاری که می‌توانیم برای میلیون ها دنبال کننده خود در سراسر خاورمیانه و شمال آفریقا انجام دهیم تا خاطراتی به یاد ماندنی بسازند.”

شکل‌گیری همکاری توییتر و بین‌اسپورت

این همکاری پس از مطالعاتی که بین‌اسپورت انجام داد شکل گرفت. بر اساس این مطالعات ۷۸ درصد از طرفداران جام جهانی در توییتر معتقدند که پلت فرم رسانه‌های اجتماعی محتوای انحصاری ارائه می‌دهد.

هدف این همکاری تضمین این است که توییتر همچنان خانه فوتبال و نقطه مرجع برای هواداران در سراسر منطقه باشد.

کیندا ابراهیم، مدیر مشارکت‌های جهانی بین‌اسپورت در توییتر گفت: “فوتبال یکی از جذاب ترین بحث‌ها در این منطقه است. ما شاهد افزایش ۷۴ درصدی میانگین توییت‌ها فوتبالی  در مقایسه با ۱۲ ماه گذشته بوده‌ایم.  تنها از عربستان سعودی، امسال تاکنون بیش از ۵۳ میلیون توییت در مورد فوتبال منتشر شده.”

وقتی توییتر درباره ورزش صحبت می‌کند، دنیا گوش می‌دهد. ابراهیم افزود، از برانگیختن هیجان طرفداران گرفته تا ملاقات با طرفداران در زمین خانگی آنها، توییتر بهترین مکان برای اتصال به لحظاتی است که جهان را به صحبت می‌اندازد، درست همان جایی که اتفاق می‌افتد.

وی در آخر اظهار داشت: “با همکاری با بزرگترین پخش کننده مسابقات ورزشی در منطقه، بسیار خوشحالیم که هایلایت‌های مسابقات را به صورت زنده برای طرفداران سرسخت فوتبال ارائه دهیم. آن‌ها هستند که هیجان را بیشتر می‌کنند و مخاطب یکی از پربیننده ترین رویدادهای ورزشی در جهان می‌باشند.”

What's your reaction?

Related Posts

1 of 38

Leave A Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.